Trening piłkarski

W większości przypadków zawodnicy/zawodniczki w klubach trenują tylko kilka godzin tygodniowo. To zdecydowanie za mało, jeśli myśli się o profesjonalnej karierze sportowca. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy wszystkim ambitnym zawodnikom i zawodniczkom indywidualne treningi piłkarskie, które przeniosą Waszą grę na wyższy poziom. 

Indywidualny trening piłkarski stanowi doskonałą szansę do:

  • nauki i poprawy swoich umiejętności w zakresie techniki piłkarskiej, 
  • pracy nad słabszymi elementami,
  • budowania pewności siebie na boisku.

Jeżeli naprawdę zależy Ci na podniesieniu swoich umiejętności, to zrób ten ważny krok i umów się na trening.

Zapytaj o termin

TRENING motoryczny

W Fabryce Futbolu dbamy o wszechstronne wyszkolenie naszych podopiecznych. Dlatego oprócz treningu piłkarskiego, nasi zawodnicy/zawodniczki mogą również skorzystać z treningu motorycznego, który w dzisiejszych czasach jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu w sporcie.

Trening motoryczny ma na celu nie tylko poprawę siły, szybkości, wytrzymałości czy zwinności, ale przekłada się również na prewencję urazów, co znacznie ułatwia proces rozwoju piłkarskiego.

Cennik zajęć

PAKIETY

PREMIUM

zajęcia bez limitu wejść,
90 minut – cena 800zł

Pakiet obejmuje 60 minut zajęć piłkarskich oraz 30 minut zajęć motorycznych. Dodatkowo regeneracja powysiłkowa – 10min w nogawkach regeneracyjnych. Zniżka na badania diagnostyczne w Zakładzie Posturologii i mechaniki ruchu -15%.

* Zajęcia jednorazowe bez umowy
90 min – 100zł

ZŁOTY

zajęcia 2 razy w tygodniu,
90 minut – cena 600zł

Pakiet obejmuje 60 minut zajęć piłkarskich oraz 30 minut zajęć motorycznych. Dodatkowo regeneracja powysiłkowa – 10min w nogawkach regeneracyjnych. Zniżka na badania diagnostyczne w Zakładzie Posturologii i mechaniki ruchu -10%.

SREBRNY

zajęcia 1 raz w tygodniu,
90 minut – cena 400zł

Pakiet obejmuje 60 minut zajęć piłkarskich oraz 30 minut zajęć motorycznych. Dodatkowo, jednorazowa regeneracja powysiłkowa – 10min w nogawkach regeneracyjnych. Zniżka na badania diagnostyczne w Zakładzie Posturologii i mechaniki ruchu -5%.

Cennik zajęć

trening piłkarski

Zarezerwuj termin

Indywidualny 1 vs 1
100 zł/60 min

Indywidualny w małej grupie
2 – 4 osoby 
1 x w tygodniu –  60 zł/60 min
2 x w tygodniu –  50 zł/60 min

lub

trening motoryczny

Zarezerwuj termin

Grupowy
5-8 osób –  35 zł/os./60 min

Indywidualny
1 x w tygodniu –  60 zł/60 min
2 x w tygodniu –  50 zł/60 min