TRENERZY

Mikołaj Pełka

mikolaj

Podczas nauki i treningu piłki noznej największą rolę przykładam do:

 • techniki piłkarskiej,
 • gier w równowadze 1×1 i w niedowadze 1×2; 2×3,
 • rozwijania inteligencji piłkarskiej.

  W prowadzeniu zespołu nacisk kładę na zaangażowanie i ciężką pracę wykonywaną na treningach, bo tylko wtedy można zauważyc efekty.

  Trener piłki nożnej

  Trener przygotowania motorycznego w tenisie ziemnym

  Jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA A. Pracuję w klubie KKP Korona Kielce od 2004 r. Współpracowałem z ŚZPN jako trener kadry województwa (2016 r. – awans do finałów mistrzostw Polski). Wychowałem kilku zawodników którzy zadebiutowali w Ekstraklasie. Byli to m.in.: Karol Angielski, Mikołaj Kwietniewski, Łukasz Jamróz, Piotr Pierzchała, Michał Smolarczyk czy Daniel Szelągowski. Kilku z moich podopiecznych zagrało również w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Drużyny które prowadziłem osiągały dobre wyniki zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. M.in. Turniej Sokolik CUP 2018 – pierwsze miejsce, największy turniej 10latków w Europie. Awans do CLJ U-17 z rocznikiem 2002 (będąc najmłodszym zespołem w lidze).

  Oprócz pracy w Fabryce Futobolu, jestem również nauczycielem – trenerem, w klasie sportowej o profilu piłka nożna, w Szkole Podstawowej nr 22 w Kielcach.

  W 2000 roku ukończyłem studia magisterskie na kierunku – wychowanie fizyczne w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. 

  Misja:

  • Kompleksowy, oparty na wartościach
   proces współpracy z zawodnikiem i jego
   rodzicami. Budowanie relacji i wspólny
   sukces.

   Wizja:

   • Specjalistyczny trening, który będzie miał wpływ na rozwój zawodnika pod względem intelektualnym i psychicznym. Oraz wsparcie dla rodziców w wychowaniu młodego sportowca.

   Filozofia:

   Podejście do treningu jako procesu.

   • ustalenie celu jaki chcemy wspólnie osiągnąć
   • dobranie odpowiednich metod treningowych i przekazanie dodatkowej wiedzy

    Łukasz Jamróz

    lukasz

    Trener piłki nożnej

    Trener przygotowania motorycznego w piłce nożnej

    Jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA C (w trakcie kursu UEFA B), trenerem przygotowania motorycznego oraz czynnym zawodnikiem z ponad 15-letnim doświadczeniem. Przez większość swojej piłkarskiej kariery byłem zawodnikiem Korony Kielce, gdzie w wieku 22 lat zadebiutowałem w Ekstraklasie. Również w tym klubie w roku 2018, zaczęła się moja przygoda w roli trenera.

    W pierwszym roku pracy w “złocisto – krwistych” prowadziłem drużynę trampkarzy młodszych U-14, z którą zdobyliśmy mistrzostwo województwa, oraz 10 miejsce na mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju organizowanym przez Zhongnan Codion FC – Chiny. Aktualnie moimi podopiecznymi są zawodnicy w kategorii młodzik starszy U-13. Odpowiadam również za szkolenie indywidualne wśród najzdolniejszych zawodników grup młodzieżowych, oraz za scouting.

    Oprócz pracy w klubie, jestem także trenerem podczas testów piłkarskich organizowanych przez Football Trial, oraz podczas obozów piłkarskich z trenerami Celtic Glasgow – Obozy Piłkarskie PRO. Współpracuję ze specjalistami w dziedzinie psychologii sportowej, treningu motorycznego oraz dietetyki.

    Michał Smolarczyk

    michal

    Moim priorytetem jest podnoszenie poziomu sportowego zawodników.

    Zapewniam wysoki komfort treningu oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych.

    Trener piłki nożnej

    Jestem czynnym zawodnikiem piłki nożnej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Swoje pierwsze kroki w piłce nożnej stawiałem w Koronie Kielce w której zadebiutowałem w Ekstraklasie w wieku 23 lat. Przygodę w roli trenera zacząłem w 2019 w akademii Fabryka Futbolu. Obecnie jestem w trakcie kursu trenerskiego UEFA C.

    Oprócz pracy w Fabryce Futobolu, jestem również nauczycielem wychowania fizycznego w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie.

    W 2017 roku ukończyłem studia magisterskie na kierunku – wychowanie fizyczne na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach.